Стислий переказ, виклад змісту

Стислий переказ, автор переказу: Світлана Перець.

Авторські права на переказ належать Укрлібу

Поради наші стосуватимуться мисливців, що полюють на території “від Кавказу до Алтаю, від Амуру до Дніпра…” Два принципи повинні керувати нами, коли ми екіпіруємось на полювання: 1. Їдеш на день, бери хліба на тиждень. 2. На величезній нашій території сила різного звіра може трапитись, тому до всього треба бути готовим. Треба брати набої, набиті різнокаліберним шротом, щоб було чим бити і бекаса, і тигра. Двадцять чотири набої ви кладете в патронташ, а штук 500-600 ви складаєте в спеціальний для набоїв ящик. Рушницю після пострілу треба чистити, тому беріть шомпол, щіточки, ганчірочки. Покладіть обов’язково екстрактора, бо набій у стволі може застрягти. Не забудьте бінокль і компас. Коли ви їдете полювати птицю, беріть для неї сітку. Для качок потрібні тороки. На вовка беріть тачку, на ведмедя чи лося – тритонку. Ці всі речі для дичини ви берете, коли їдете полювати па день-два…

Коли ж передбачається полювання тривале, беріть невеличкий льодник, де зберігатимете дичину. Не забудьте взяти з собою бочку для солоної дичини і кілька ящиків для копченої.

З одягу беріть штани, куртку, кепку чи капелюха, чоботи (дві пари: шкіряні і гумові), взимку до чобіт – повстяники. Плащ-палатка. Для полювання взимку – білий халат, для полювання влітку – зелений халат, для полювання восени – кілька халатів різного кольору, залежно від того, де полюватимете, чи на полі, чи в лісі, чи на лузі. Спальний мішок, рукавиці, накомарник, можна взяти невеличкий розбірний мисливський будиночок, можна навіть збудувати звичайнісінький курінь.

Не будемо рекомендувати, що саме з їжі має брати кожний мисливець. Беріть, що любите, але обов’язково беріть багато, бо обов’язково буде мало. Для харчів – рюкзак, торба, сітка. Для чаю чи кави – термос. Дві фляги: одна – для води, друга для того, хто що любить… Розуміється, що ви на полювання берете з собою казанок, кухоль, ложку, ніж, виделку, сіль, перець, лавровий лист, сиру картоплю, пшоно, моркву, петрушку, топірець (дрова рубати) і брусок (топірця гострити). Все це потрібно, щоб зварити кашу. Для швидшого розпалювання вогню (багаття) беріть із собою сухий спирт (не мокрий, від нього сліпнуть).

Кожний мисливець повинен мати бинт, вату, йод, стрептоцид, пеніцилін, шприц, голку для шприца, спирт (медицинський, а не якийсь інший) і камфору в ампулах… Непогано (хоч це й дуже складно!) мати з собою невеличку карету “швидкої допомоги”.

Для собак беріть харчі, миску, свисток, сурму (для гончаків), поводок і нагая…

Здається, все! Екіпіруйтеся, дорогі товариші мисливці! Не забувайте нічого, бо все треба мати з собою!

Стислий переказ, автор переказу: Світлана Перець.

Авторські права на переказ належать Укрлібу

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *