Стислий переказ, виклад змісту скорочено

У цьому творі автор описує пригоди Мумі-тролів. Це маленькі і незвичайні створіння. Вони дуже веселі і люблять проводити час за іграми. Ці створіння дуже любили грати в лісі.

Одного разу вони знайшли капелюх. Цей капелюх виявився чарівним, але вони про це не здогадувалися. Дізналися вони про це не скоро. Їм капелюх дуже сподобалася і вони вирішили залишити його собі. Спочатку старший Мумі-троль намагався носити капелюх, але у нього нічого не виходило. У нього відразу починала боліти голова, як тільки він одягав капелюх. З цього дружна сім’я вирішила використовувати капелюх, як сміттєву корзину. Вона підходила для цього, і ідея всім сподобалася.

Мімі-тролі люблять смачно поїсти. Вони часто влаштовували сніданки, обіди та вечері всією сім’єю за одним столом. Одного разу, коли дружна сім’я обідала, то очистки від яєць вони викинули в капелюх. Після того, як шкарлупа потрапила в капелюх, то вона перетворилася в хмари. Хмари ці були не прості. На них можна було літати, але дружна сім’я дізналася про це не скоро.

Сім’я Мумі-тролів любила грати в хованки. В хованки вони любили грати найбільше. Крім того, маленькі створіння дуже добре ховалися, що робило гру в хованки захоплюючою і цікавою. Одного разу, коли вони грали в хованки, то один з малюків сховався під капелюхом. Після цього спрацював магічний механізм, який перетворив дівчинку в чудовисько. Воно було не дуже страшне, але дуже потворне. Сім’я не визнала своєї маленькії дитини. У підсумку, тільки мама змогла розгледіти в ньому свого дитинчати.

Сім’я відразу зміркувала, що капелюх має магічні властивості, які можна застосувати на благо. Вони вирішують перемогти злісного ворога лісу — мурашиного лева.

Мурашиний лев був дуже лютим створінням і наводив жах на весь ліс. Дружна сім’я сміливо відправила в пригоду. Вони вирішили засунути мурашиного лева в капелюх, щоб він перетворився на слабкого звірка. Так воно і сталося. Відважній родині вдалося помістити мурашиного лева в капелюх. Після того, як страшне створення потрапило в капелюх, то воно перетворилося в маленького їжачка. Сім’я Мумі-тролів дуже зраділа цьому.

Цей твір вчить, тому що треба завжди триматися всією сім’єю і допомагати один одному. Тоді всі негаразди можна пережити, і перемогти всіх ворогів. Крім того, не варто забувати про те, що необхідно приділяти час іграм та розвагам. Це дуже важливо.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *